KORSANCİ©®™,,,♪,,,♫,,,☻,,,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KORSANCİ©®™,,,♪,,,♫,,,☻,,,

BEDAVA MÜZİKLER MP3LER VİDEOLAR WEBMASTER KAYNAKLARI EĞLENCE CEP DÜNYASI......

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» HAVA DURUMU KODU
NEFRET MSN NİCKLERİ Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:32 pm tarafından ugur.altunkaya

» KOMİK FIKRALAR KODU
NEFRET MSN NİCKLERİ Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:28 pm tarafından ugur.altunkaya

» sitene günlük burçlar ekle
NEFRET MSN NİCKLERİ Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:22 pm tarafından ugur.altunkaya

» Fatih Kayhan - İçinde Aşk var - 2009 indir
NEFRET MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:07 am tarafından Ramazan

» Aziza-A - Kulak Misafiri - 2009 indir
NEFRET MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:06 am tarafından Ramazan

» Gönül İnanır - Hayret 2009 indir
NEFRET MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:05 am tarafından Ramazan

» Mine Koşan - Dört Mevsim - indir 2009
NEFRET MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:04 am tarafından Ramazan

» Uğur Bayar - Orient Dreams Kavala | 2009 fuLL aLbüm | inDir
NEFRET MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:03 am tarafından Ramazan

» Turgut Moğolkanlı - Ayrılık Olmaz | 2009 fuLL aLbüm | inDir
NEFRET MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:03 am tarafından Ramazan

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Anahtar-kelime
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Ramazan
NEFRET MSN NİCKLERİ I_vote_lcapNEFRET MSN NİCKLERİ I_voting_barNEFRET MSN NİCKLERİ I_vote_rcap 
ugur.altunkaya
NEFRET MSN NİCKLERİ I_vote_lcapNEFRET MSN NİCKLERİ I_voting_barNEFRET MSN NİCKLERİ I_vote_rcap 
cimbom68
ishak

NEFRET MSN NİCKLERİ

YazarMesaj
Ramazan
süper kademe
süper kademe
Ramazan

TAKIM : NEFRET MSN NİCKLERİ D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

NEFRET MSN NİCKLERİ Empty
MesajKonu: NEFRET MSN NİCKLERİ   NEFRET MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 12:23 pm

NEFRET EDIYORUM SENDEN O YALANCI GOZLERINDEN, O SEYTAN RUHLU GOZLERINDEN NEFRET EDIYORUM. ZATEN O DEGILMI BENI BU HALLERE KOYAN O DEGILMI BENI EN DERINDEN YIKAN! O DEGILMI SENDEN NEFRET ETTIREN.

SEVMEZ OLSAYDIM SENI O YALANCI GOZLERINI, SEVMEZ OLSAYDIM SENI O IPEK SACLARINI TUTMAZ OLSAYDIM O PAMUK ELLERINI. INANMASAYDIM O YALANCI GOZLERINE!

BU GECE RUYAMA GIOR GIZLICE. BENI SIMSIKI SAR, OP KOKLA IYICE, SON KEZ ISYANLAR SAVUR KUFRET... VE SONRA CEKGIT KAHROLASI HAYATIMDAN SINSICE.

BEN KI SENIN ICIN DUNYALARI YAKACAKTIM, SEN TUTUP BENI YAKTIN. NEFRETIMSIN!

ACIKCA NEFRET ETMEK, ASIL DUSUNCESINI GIZLEMEKTEN DAHA ASIL BIR HAREKETTIR.(CICERO)

INSANLAR, YA KORKTUKLARI, YAHUTDA GIPTA VE HASET ETTIKLERI SEYLERDEN NEFRET EDERLER. (MACHIAVELLI)

BIR GUN BENI ANIMSARSAN EGER, ONCE BIR GULUMSE GULUCUKLE AN ADIMI, BENI SEVEN BIR COCUKTU DE, VE SONRA SENI NE COK SEVDIGIMI OGRENEMEMIS OLMANIN ACISIYLA ESEF ET!

CIKARSINLAR SENI SATISA, BIR LIRA VERENE LANET OLSUN!

O GUZEL SACLARIN BIR BIR DOKULSUN HERKES NESE ICINDEYKEN SENIN BOYNUN BUKULSUN MEZARIN YILANIN AKREBIN BOL OLDUGU YERE KAZILSIN, ALLAH SENI YAKSIN BENI YAKTIGIN ICIN.

HATIRLASANA O ESKI YILLARI SENI NE COK SEVDIGIMI OZAMAN ISTEMEZDIN CUNKU BASKASINI SEVERDIN SIMDI NE OLDU YALVARIYORSUN DIZ COKUYORSUN AMA BASKA KAPIYA SANA VERECEK BIR ASKIM YOK EGER COK ISTERSEN NEFRETIM VAR...

SEN SIMDI KARA BIR KUSKUSUN! KALABALIK SEHRIN YITIKLERINDE, MAVI ELLERINI DE SIYAHA BOYUYORUM, OYLECE KALIYORSUN KENDI CEHENNEMINDE!SEN SIMDI KARA BIR KUSKUSUN! KALABALIK SEHRIN YITIKLERINDE, MAVI ELLERINI DE SIYAHA BOYUYORUM, OYLECE KALIYORSUN KENDI CEHENNEMINDE!

CIKARSINLAR SENI SATISA, BIR LIRA VERENE LANET OLSUN!

BIR GUN BENI ANIMSARSAN EGER, ONCE BIR GULUMSE GULUCUKLE AN ADIMI, BENI SEVEN BIR COCUKTU DE, VE SONRA SENI NE COK SEVDIGIMI OGRENEMEMIS OLMANIN ACISIYLA ESEF ET!

BEN KI SENIN ICIN DUNYALARI YAKACAKTIM, SEN TUTUP BENI YAKTIN. NEFRETIMSIN!

SEVMEZ OLSAYDIM SENI O YALANCI GOZLERINI, SEVMEZ OLSAYDIM SENI O IPEK SACLARINI TUTMAZ OLSAYDIM O PAMUK ELLERINI. INANMASAYDIM O YALANCI GOZLERINE!
http://korsanci.eniyiforum.net

NEFRET MSN NİCKLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-