KORSANCİ©®™,,,♪,,,♫,,,☻,,,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KORSANCİ©®™,,,♪,,,♫,,,☻,,,

BEDAVA MÜZİKLER MP3LER VİDEOLAR WEBMASTER KAYNAKLARI EĞLENCE CEP DÜNYASI......

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» HAVA DURUMU KODU
DAMAR MSN NİCKLERİ Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:32 pm tarafından ugur.altunkaya

» KOMİK FIKRALAR KODU
DAMAR MSN NİCKLERİ Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:28 pm tarafından ugur.altunkaya

» sitene günlük burçlar ekle
DAMAR MSN NİCKLERİ Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:22 pm tarafından ugur.altunkaya

» Fatih Kayhan - İçinde Aşk var - 2009 indir
DAMAR MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:07 am tarafından Ramazan

» Aziza-A - Kulak Misafiri - 2009 indir
DAMAR MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:06 am tarafından Ramazan

» Gönül İnanır - Hayret 2009 indir
DAMAR MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:05 am tarafından Ramazan

» Mine Koşan - Dört Mevsim - indir 2009
DAMAR MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:04 am tarafından Ramazan

» Uğur Bayar - Orient Dreams Kavala | 2009 fuLL aLbüm | inDir
DAMAR MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:03 am tarafından Ramazan

» Turgut Moğolkanlı - Ayrılık Olmaz | 2009 fuLL aLbüm | inDir
DAMAR MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:03 am tarafından Ramazan

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Anahtar-kelime
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Ramazan
DAMAR MSN NİCKLERİ I_vote_lcapDAMAR MSN NİCKLERİ I_voting_barDAMAR MSN NİCKLERİ I_vote_rcap 
ugur.altunkaya
DAMAR MSN NİCKLERİ I_vote_lcapDAMAR MSN NİCKLERİ I_voting_barDAMAR MSN NİCKLERİ I_vote_rcap 
cimbom68
ishak

DAMAR MSN NİCKLERİ

2 posters
YazarMesaj
Ramazan
süper kademe
süper kademe
Ramazan

TAKIM : DAMAR MSN NİCKLERİ D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

DAMAR MSN NİCKLERİ Empty
MesajKonu: DAMAR MSN NİCKLERİ   DAMAR MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 12:23 pm

DAMAR MSN NİCKLERİ

1) Bén DostLarimi Né KalbimLé SéVérim. . NéDé akLimLa oLurYa ! Kalp durur.. aKil uNuTur Ben sadece Ruhumla SéVérim o Né.Durur Ne De unutur

2) 3 Kuru$luk İnsaNa 5 Kuru$luk DeĞer VeriRsen FazLa GeLen 2 Kuru$a SeNi Satar

3) Hayatta Hiç Kimseye Güvenme Çünkü Beyaz Gülün Gölgesi Siyahtır'

4) KiMiNe GöRe KrALıM KiMiNe GöRe YaLaNıM SiZ RaHaTıNıZa BaKıN BeN AdAMıNA GöRe AdAMıM...

5) aGladigimi KimSeye SoyLéMé ANNé! onLar BéNi Kral BiliYor Agladigimi kimSéYé SoyLéMé ANNé onLar Bi VéFaSiz iÇin Bu kadar DuseceGimi BiLmiYor.

6) Béni SévmiYorsun DiYé SanmaKi KaLbim Yétimdir. oLuRumDé Yalvarmam Askım ASéLéTimDir.

7)DisConnect OLurSam ßeni Yine Ararmısın? MaSa Üstünde ßuLamazsan ßeLgeLerime ßakarmıSın? YokLuğumda erişim Paketi TeseLLi oLmasada DeğiŞikLikLeri KaydediP Yeniden ßağLanırmıSın? ßütün ProgramLar Hata verSede ßu AşkI KeS KopyaLa Yapıştır iLe TaŞıyabiLirmiSin?' {komik olsn birazda hep aglamyalim }

8)YaSaDigim éN BüYük MutLuLuk CékTigim éN BüYük aCiSin! . .

9)Kalın Kalın Kırdılar İnce İnce Sardılar Derin Derin Çektiler Bir Köşede Öldüler . ESRAR'dır Dedikleri Dumandır Çektikleri Çok Hoşuma Gidiyor Yapıştır Dedikleri

10) Hépsi AyRi aYri ! YaRaLaDiLAr DértLéRi GonLuMé SiRaLaDiLar YazDiLar CizDiLér KaRaLaDiLar DéNéMé TahTaSi oLdu BU GONLUMM! ..

11)SatmadIk doStumuzu ßiLdik Hasmımızı..KapatmadIk eskiLerdEn kaLmış Yaramızı. Akıtırız KardEs Uqruna Kanımızı..ßiLsinLer ki : KraLLar öLmedEn ßırakmaz TaCıNı...

12) ßir Gun Béni uNut! HéR YaLan Gibi AdiMi SoKakTa Tukur KAN ! Gibi .

13) ørtãmîn bîttîgî yêrdê bîz bã$lãrîz tãrzîmîz îcîn ôlûr $êklîmîz îcîn yã$ãrîz.

14)BoSVeR SiLMeYi SiMDi GöZYaSLaRıMı. GüCüN YeTeRSe KahKaHaYa BoG BeNi. BıRaK YaNaKLaRıMı DuDaKLaRıMı... GüCüN VaR iSe YüReGiMDeN öP BeNi...

15)ßîzdé $âßâH Olmâz ßîzdé Güné$ Dôğmâz ßîz S£r$£riyiz Kızım ßîzLé Do$t oLmâk $îze YaKı$maz..

16) ßirGün anLarSın hayaL kuRmayı ßékLéméyi ümit Etméyi... LanéT édéRSin ya$adığıNa maziDén Né kaLmı$Sa yırtaR ataRSın Séni Sévdiğimi i$té o zaman anLarSın...

17) Tanrim AzRail i Dişi GonDer MumKunSé.. oLumLé SéviŞéyim . . .

18) 2'den 1 Cıkınca 1 kaLıyomuş yaLan ! Sen benden qidince ben kalırmıyım sanıyorsun.......

19) Bitiyorum her nefeste Ne halim varsa gördüm Çok koştum çok yoruldum Ve şimdi ben de düştüm.

20)İnsan Paranin Sahtesini yapar Parada İnsanIn!

21) 1'S£wdaySa yaşadıqınız 2'd£m£t qüLL£ q£LmişS£ Kapına 3'diL£k diL£diyS£ 4'dönüyorSa P£şind£ 5'Saattir qitm£diyS£n 6'ında kaLmak iSt£m£ Sakın 7'rm£ qururuna 8'd£n Sonra 9'q£LS£d£ 10'Suz ßırakma K£ndini..

22)¢ésédímí Yıllanmı$ Pasaklı SokakLarda Bulmu$Lar Bunu Duyan É$ím Dostum Günler¢e Ağlamış Césédímí Su Yéríné Rakıyla Yıkamı$lar Mezarımın Ba$ında Dua Yéríné Férdídén Okumu$Lar Né Férdi Né Orhan Bílmézkí Dérdimi Sén Söylé Müslüm Baba Néréden Sévdím O Zalímí..

23) Sevmek mi? Hiç Tatmadım! Ya Gülmek? Çoktan Unuttum! Yaşamak mı? Boşver! Aşk Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? İşte O Benim Dünyam!

24)KurtLar dagLarın Efendisi KöpekLerse Efendilerin Hizmetçisidir. Kapımda Köpek OLamayacakLAr aLemde Kurt oLmaya ÇalışmasınLar!!!

25)Gercek DostLar yıLdızLara ßenzer KaranLık cökdümü iLk onLar Gözükür..

26)ß¡L£n ßiLi® ß!Lm£µ£nin ßiLm£k qißi 1 Lük§ü µøk†u®.

27) KrâL'Lâr îz bîrâkîr SøÿtârîLâr kîskâñîr.

28)Laf sokmaya kaLkma ''kapak''oLursun uğraşma ''etiket''oLursun yavşama ''kopek'' oLursun adam oL beLki "yanımda" oLursun

29)Arama aŞKın CiLveSinDe BBaHaNe ßenim GönLüm SerSeriySe ßunDan SananE ßen GezeRim KumarHane MeyHaNe ßi ßiLSen SerSeriLiK Ne ŞaHaNe

30)öLe Birini Sevki Sen öL Mezara o girSin

31)ßîr Zâmân'Lâr Sânâ GônûL Vêrmî$'Sêm Rûÿâm'dâ Dû$ûm'dê Sênî Gôrmû$'Sêm Sêndên ßâ$kâSînî Sêvmêm Dêmî$'Sêm ÂLîrîm Tôvbêmî SênSîz'dê ôLûr .

32)YanLizLik Bénim SalTaNaTimDir.. AciLarLa DoLu HaRaBéMDé KraLLAr gibi YasiYorum
http://korsanci.eniyiforum.net
ugur.altunkaya
Admin
ugur.altunkaya

TAKIM : DAMAR MSN NİCKLERİ 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

DAMAR MSN NİCKLERİ Empty
MesajKonu: Geri: DAMAR MSN NİCKLERİ   DAMAR MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 12:40 pm

teşekkürler
http://korsanci.eniyiforum.net

DAMAR MSN NİCKLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-