KORSANCİ©®™,,,♪,,,♫,,,☻,,,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KORSANCİ©®™,,,♪,,,♫,,,☻,,,

BEDAVA MÜZİKLER MP3LER VİDEOLAR WEBMASTER KAYNAKLARI EĞLENCE CEP DÜNYASI......

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» HAVA DURUMU KODU
“Lige iyi başlarsak devamı gelir” Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:32 pm tarafından ugur.altunkaya

» KOMİK FIKRALAR KODU
“Lige iyi başlarsak devamı gelir” Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:28 pm tarafından ugur.altunkaya

» sitene günlük burçlar ekle
“Lige iyi başlarsak devamı gelir” Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:22 pm tarafından ugur.altunkaya

» Fatih Kayhan - İçinde Aşk var - 2009 indir
“Lige iyi başlarsak devamı gelir” Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:07 am tarafından Ramazan

» Aziza-A - Kulak Misafiri - 2009 indir
“Lige iyi başlarsak devamı gelir” Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:06 am tarafından Ramazan

» Gönül İnanır - Hayret 2009 indir
“Lige iyi başlarsak devamı gelir” Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:05 am tarafından Ramazan

» Mine Koşan - Dört Mevsim - indir 2009
“Lige iyi başlarsak devamı gelir” Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:04 am tarafından Ramazan

» Uğur Bayar - Orient Dreams Kavala | 2009 fuLL aLbüm | inDir
“Lige iyi başlarsak devamı gelir” Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:03 am tarafından Ramazan

» Turgut Moğolkanlı - Ayrılık Olmaz | 2009 fuLL aLbüm | inDir
“Lige iyi başlarsak devamı gelir” Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:03 am tarafından Ramazan

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Anahtar-kelime
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Ramazan
“Lige iyi başlarsak devamı gelir” I_vote_lcap“Lige iyi başlarsak devamı gelir” I_voting_bar“Lige iyi başlarsak devamı gelir” I_vote_rcap 
ugur.altunkaya
“Lige iyi başlarsak devamı gelir” I_vote_lcap“Lige iyi başlarsak devamı gelir” I_voting_bar“Lige iyi başlarsak devamı gelir” I_vote_rcap 
cimbom68
ishak

“Lige iyi başlarsak devamı gelir”

YazarMesaj
Ramazan
süper kademe
süper kademe
Ramazan

TAKIM : “Lige iyi başlarsak devamı gelir” D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

“Lige iyi başlarsak devamı gelir” Empty
MesajKonu: “Lige iyi başlarsak devamı gelir”   “Lige iyi başlarsak devamı gelir” Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 8:02 am

“Lige iyi başlarsak devamı gelir” 2008-08-15_emre446

Futbolcularımızdan Emre Belözoğlu, geride kalan Partizan maçını ve gelecek hafta başlayacak Turkcell Süper Lig'i değerlendirdi. Partizan maçında avantajlı bir skor yakaladıklarını söyleyen Emre, lige iyi başlangıç yapmak gerektiğini belirterek, "İyi başlarsak, devamı da iyi gelir" dedi. Emre, Fenerbahçe'de ciddi anlamda bir uyum sorunu yaşamadığını ifade etti.
FB TV'ye açıklamalar yapan Emre Belözoğlu, ilk olarak 2-2 sona eren Partizan maçını değerlendirdi. Emre, "Hocamızın da belirttiği gibi, maçın başında şaşırtan bir skor oldu. Maçın başında 2-0 beklemediğimiz bir skordu. Fakat tecrübeli bir takım olduğumuz için reaksiyon gösterdik ve 2-2'ye getirdik. Skor daha da farklı olabilirdi. Çok kaliteli bir takımız. 2-2'lik skor avantajlı bir skor. Beklediğimizden de iyi takımdılar. Önemli olan 2. maçta iyi bir konsantrasyon seyircimizin de desteğiyle bu turu geçmek. Saha içinde olmak, kenarda oturmaktan daha zordu. Oyuncular ciddi bir özveri gösterdi. Çok sıcak bir hava vardı. Biz bile yedek kulübesinde zorlandı. Ancak dediğim gibi telafisini yaptık ve 2-0'dan 2-2'ye getirdik. Saha içinde önemli olan maçı çevirmekti. İkinci maçta seyircimizin vereceği destek ve konsantrasyonla turu geçeceğimize inanıyorum. Önemli olan konsantre olmak. Bunu saha içine yansıtırsak, ikinci maçta ciddi bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Futbolda konsantrasyon önemli. Konsantre olamazsanız, küçük takımlara karşı bile zorlanırsınız. Dünyanın her yerinde bu böyle" diye konuştu.
Gelecek hafta başlayacak lig maçlarına da değinen Emre, "Lige iyi başlamak gerekiyor. İyi bir dönem geçirdik. Ben 20-25 gündür idman yapıyorum. Bu süre içinde çok iyi hazırlandık. 1 günün üzerinde izin bile yapmadık. İyi başlarsak, devamı da iyi gelir" diye konuştu.
Fenerbahçe'de geçirdiği ilk 1 ayı değerlendiren Emre, "Ciddi anlamda bir uyum sorunu yaşamadım. Buradaki herkes bana çok yakınlık gösterdi. Genelde tanıdığım arkadaşlardı. Yabancılarda inanılmaz sempatikti. Bu nedenle çok ciddi bir uyum sorunu yaşamadım. Maç eksiğimi de tamamladıktan sonra, fit bir şekilde, sakatlık ve kaza olmadan, takımıma hizmet vermeye çalışacağım" diye konuştu.
http://korsanci.eniyiforum.net

“Lige iyi başlarsak devamı gelir”
1 sayfadaki 1 sayfası